NAPISZ DO NAS | ZADZWOŃ: +48 576 137 738
POLUB NAS:

PROGRAM RABATOWY

ZAŁÓŻ KONTO I OSZCZĘDZAJ NA ZAKUPACH!

Sklep www.mrumrupieluszki.pl przygotował dla swoich Klientów specjalną ofertę. Dzięki naszej propozycji dla stałych Klientów będziesz mógł/a dokonywać zakupów i oszczędzać przy tym całkiem duże pieniądze. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, czas to zmienić i już dziś skorzystać z naszej atrakcyjnej propozycji rabatowej. Poniżej przygotowaliśmy informacje na temat naszego programu rabatowego. Mamy nadzieje, że pomoże Ci to podjąć decyzję o zakupie i dołączysz do grona naszych stałych Klientów. Nasz program rabatowy skierowany jest do Klientów, którzy posiadają swoje konto w sklepie www.mrumrupieluszki.pl .

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w naszym serwisie – zrób to już teraz.

Wystarczy kilka chwil, by założyć konto i skorzystać z przysługujących Ci profitów.

Dzięki rejestracji w naszym sklepie składanie zamówień stanie się prostsze i szybsze, poza tym na bieżąco będziesz mógł śledzić postępy w realizacji swoich zamówień.

ZASADY UDZIELANIA RABATU

Sklep internetowy MRUMRUpieluszki.pl oferuje atrakcyjny system stałych rabatów kumulacyjnych.

CO ZYSKASZ DZIĘKI SYSTEMOWI RABATOWEMU?

Dzięki systemowi rabatowemu każdy Klient zarejestrowany w naszym sklepie internetowym już po zrealizowaniu pierwszego zamówienia otrzymuje rabat na wszystkie oferowane przez nas produkty przy każdych kolejnych zakupach.

JAK NALICZANY JEST RABAT?

Wysokość rabatu uzależniona jest od łącznej kwoty wydanej na zrealizowane zamówienia (koszty przesyłki nie są wliczane do wartości zamówienia). Po wydaniu określonej kwoty klient otrzymuje:

  • 1% rabatu – już po zrealizowaniu pierwszego zamówienia
  • 3% rabatu – po osiągnięciu sumy 500 zł za zrealizowane zamówienia
  • 5% rabatu – po osiągnięciu sumy 1000 zł za zrealizowane zamówienia
  • 8% rabatu – po osiągnięciu sumy 2000 zł za zrealizowane zamówienia

CO DZIEJE SIĘ Z RABATEM W PRZYPADKU ZWROTU?

W przypadku zwrotu towaru różnica odejmowana jest od sumy za zrealizowane zamówienia.

UWAGA:

Program Rabatowy nie łączy się z innymi promocjami. Uruchomienie programu rabatowego nastąpiło 1 października 2017 roku, zakupy dokonane przed tą datą nie będą uwzględnianie przy rabacie.